חדשות האתר

תוצאות תחרות מר ישראל 2010


נכתב על-ידי אמנון גאון, - בתאריך 20:56 1/7/2010

 תוצאות סופיות ורשימת הזוכים לפי קטגוריות וסדר עלייתם לבמה.

 

צעירים

מקום עשירי – טהא נביל    משפרעם

מקום תשיעי – עאזם עומר  מטיבה

מקום שמיני – איוב ראמז    מכפר נאחף

מקום שביעי – עסאף יעקב    ממעלא מעילא

מקום שישי -  פוראס ניקולא  ממעלא עיליא

מקום חמישי – מני בלחדב     מחדרה

מקום רביעי – מזרחי אריאל   מירושלים

מקום שלישי – שחאדה סעיד   מכפר יאסיף 

מקום שני – מורגן אלירן       מחדרה

מקום ראשון – מרדכי ביטון    מירושלים

 

פיטנס גברים

מקום שישי – לב פרגר   מיבנה

מקום חמישי – מאיר עזרא (רמבו)   מרמת גן

מקום רביעי – פרץ שלומי    מאשדוד

מקום שלישי – מרדכי הרוש   מירושלים

מקום שני – בכר אופיר   מטבריה

מקום ראשון – רסקין דימיטרי   ממעלות תרשיחא

 

מסטרים 40+

מקום  רביעי – אלברט שרבטי   מכרמיאל

מקום שלישי – בן אריה שי   מקרית חיים

מקום שני – גבריאל תמיר   מקרית חיים

מקום ראשון – בן שחר אלון   מחיפה

 

מסטרים 50+

מקום שני – סויקה צביקה   מעפולה

מקום ראשון – משנקו סרגיי   מבני עייש

 

פיטנס נשים (הגוף השרירי)

מקום שני – שובל קלודין   מחיפה

מקום ראשון – קורקולין אולגה   מחיפה

 

פיטנס נשים (הגוף החטוב)

מקום שני – אזוגי לימור    מחיפה

מקום ראשון – קולומייץ תמר  מבאר שבע

 

בוגרים – עד 75 ק"ג

מקום שישי – ח'טיב יעקב   מנצרת

מקום חמישי – שוקרון תומר   מטבריה

מקום רביעי – יניר עזרן   משדרות

מקום שלישי – טל ניסנוב   מנתניה

מקום שני – אביב עומר   מטבריה

מקום ראשון – פרץ שלומי   מאשקלון

 

בוגרים – עד 82 ק"ג

מקום חמישי – שפירא איתיאל   ממרכז שפירא

מקום רביעי – בן יהונתן תומר    מרמת גן

מקום שלישי – טירן רחמים    מירושלים

מקום שני – אבו חמיד סאפי    מכפר כיסרא

מקום ראשון – ליברמן אלברט  מתל אביב

 

בוגרים – עד 90 ק"ג

מקום שביעי – דובינסקי אלכס   מתל אביב

מקום שישי –ריבקינד נועם    מכרמיאל

מקום חמישי – דביר אלון    מאשדוד

מקום רביעי – אדרי יוסי    מנתניה

מקום שלישי – קולומייץ אנטון   מבאר שבע

מקום שני – איוב איהאב   מכפר נאחף

מקום ראשון – בן נעים יהודה    מנתניה

 

בוגרים – מעל 90 ק"ג

מקום שישי – וויסאם בוארי    מנהריה

מקום חמישי – בן יעקוב גלעד   מחולון

מקום רביעי – רובין אלי    מחדרה

מקום שלישי – אלכס ויישביין   מנתניה

מקום שני – מסרי חוסם   מכפר יאסיף

מקום ראשון – אדם מסלחה   מכפר קרע

 

אלוף האלופים

בן נעים יהודה  מנתניה

 לצפייה בגלריית תמונות מהתחרות לחץ כאן !!!

            ברכות לכל המשתתפים ולזוכים ולהתראות בתחרות הבאה !